Kontakt

Besöks- och postadress

ANLAB Trestad AB
Gustaf Mattssons väg 2, 451 50 Uddevalla
info@anlabtrestad.se

Vi letar alltid efter duktiga medarbetare!

Låt oss berätta mer om oss och våra tjänster. Vi ser fram emot en kontakt!

Henrik Ljungdahl

Johan Ekberg | VD
0703-22 12 21

Jonas Wiberg

Jonas Wiberg | Arbetschef
0705-67 77 37
jonas.wiberg@anlabtrestad.se

Elisabeth Ljungblom

Elisabeth Ljungblom | Ekonomichef
0733-71 28 00
elisabeth.ljungblom@anlabtrestad.se

Maria Ekwall

Maria Ekwall | Administration
0730-95 70 53
maria.ekwall@anlabtrestad.se

Maria Ekwall

Richard Andersson | Platschef
0736-31 36 56
richard.andersson@anlabtrestad.se

Jonas Wiberg

Richard Linnarsson | Platschef
0736-38 34 80
richard.linnarsson@anlabtrestad.se

Maria Ekwall

Jesper Pedersen | Entreprenadingenjör
0700-13 98 94
jesper.pedersen@anlabtrestad.se

Maria Ekwall

Patrik Jonsson | Arbetsledare
0735-41 73 31
patrik.jonsson@anlabtrestad.se

Jonas Wiberg

Martin Utberg | Arbetsledare
0720-849926
martin.utberg@anlabtrestad.se

ANLAB Trestad är medlem i Byggföretagen.

Adress

Gustaf Mattssons väg 2
451 50 Uddevalla

Personuppgifter

Läs om vår hantering
av personuppgifter